Zebrania wychowawców z rodzicami Dodatkowe dni wolne od zajęć EUROWEEK - informacje Godziny dostępności - konsultacje Wycieczka do Ciężkowic Wymagania edukacyjne Ślubowanie uczniów klas pierwszych Dzień Kropki Kampania Pomarańczowej Wstążki Warsztaty biologiczne Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości Wernisaż i spotkanie z artystą rzeźbiarzem. Zakończenie konkursu ,,Kapliczki, krzyże przydrożne i figury świętych w mojej okolicy". Piłka nożna dziewcząt Piłka nożna chłopców Siatkówka chłopców Kalendarz Montaż szafek dla uczniów Akcja ,,Sadzimy krokusy" Gratulacje dla naszej uczennicy. Informacja o przekształceniu Klasa 6 a - spektakl teatralny ,,Bernadetta" Tydzień Mózgu Wizyta w Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach Spotkanie z Panem Piotrem Pałką kompozytorem, dyrygentem i muzykiem. Człowiek orkiestra w naszej szkole. Rekrutacja do SP6 Warsztaty tworzenia palm wielkanocnych. Wiosna przyszła do nas. Wycieczka do Warszawy "Wiwat maj, piękny maj..." Udział w projekcie ,,Biało czerwona dla przedszkolaka" Przed egzaminem ósmoklasistów Sukces drużyny dziewcząt - piłka nożna Sukcesy naszych uczniów Tekstowa podstrona Tekstowa podstrona

Tydzień Mózgu

W dniach 20-24 marca obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Mózgu. W ramach projektu przygotowano wiele atrakcji dla uczniów klas 1-8. Oto niektóre z nich:

- Dzień pierwszy – Chwile z książką

(uczniowie mogli odwiedzić bibliotekę szkolną, wypożyczyć ciekawe książki; na każdej lekcji w tym dniu, przez pierwsze 10 minut, głośno czytana była wybrana książka; odbyło się pasowanie uczniów klas 1 na czytelnika szkolnej biblioteki – przedstawienie przygotowała klasa 7a; chętni uczniowie mogli się zmierzyć ze znajomością lektur szkolnych w konkursie literackim)

- Dzień drugi – Mózg kocha obrazy

(uczniowie próbowali swoich sił w tworzeniu notatek graficznych, które ułatwiają zapamiętywanie i rozwijają kreatywność; z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowano konkurs na najbardziej kolorową klasę; zorganizowano również konkurs plastyczny – W świecie zmysłów)

- Dzień trzeci – Pokaż, na co Cię stać!

(ten dzień upłynął pod znakiem aktywności fizycznej; zorganizowano zawody w rzutach do kosza o puchar Dyrektora Szkoły)

- Dzień czwarty – Światowy Dzień Wody

(uczniowi zadbali w tym dniu szczególnie o przyniesienie wody mineralnej, przygotowali klasowe zdrowe śniadanie; wykonali piękne plakaty na temat znaczenia wody; grupa uczniów klas 8 przygotowała i przeprowadziła warsztaty z wodą w roli głównej dla uczniów klas 3)

- Dzień piąty – Gimnastyka umysłu